Regionální pracoviště Správa CHKO Český les >> Regionální pracoviště informuje >> Aktuality >> Fotosoutěž - Čtyři roční období v Českém lese

Fotosoutěž - Čtyři roční období v Českém lese

Fotosoutěž - Čtyři roční období v Českém lese

9.3.2021

Běží již 4. ročník fotografické soutěže téma pro rok 2021: Čtyři roční období v Českém lese Jaro, léto, podzim a zima, střídá se pro toho, kdo to tak vnímá

Všem milovníkům fotografování a přírody připomínáme, ať neváhají brát fotoaparát na své výpravy v průběhu celého roku, jelikož tématem pro letošní ročník jsou čtyři roční období v Českém lese.❄️
Níže několik instrukcí k účasti:
Věkové kategorie:
A) Děti: 10 až 17 let
B) Dospělí: 18 až 99 let
 
Technické podmínky:
I. Mobil (od 5Mpix.) - pouze kategorie A
II. Fotoaparát (od 6Mpix) – všechny věkové kategorie
III. Fotografie musí být už upravené, prosím nezasílejte fotografie původní neupravené. Fotografie přihlášené do soutěže nemůžeme a nesmíme upravovat.
 
⚖️Pravidla soutěže:
1) Všechny fotografie musí být pořízeny na území Českého lesa nebo v jeho nejbližším okolí, na území ČR je tato hranice tvořena železniční tratí: Folmava - Domažlice - Klenčí pod Čerchovem - Poběžovice - Bor u Tachova -Tachov - Planá u Tachova - Chodová Planá - Mariánské Lázně - Lázně Kynžvart – Dolní a Horní Žandov - Salajna - Horní Lažany. Na straně SRN: Neualbenreuth, Mähring, Bärnau, Flossenbürg, Georgenberg, Waidhaus, Eslarn, Schönsee, Waldmünchen, Furth im Wald a zpět k Folmavě.
2) Fotografie nesmí být starší než 5let.
3) U všech fotografií musí být uvedeno jméno, příjmení, věk, datum, kdy byla fotografie pořízena, a přesné místo (nejlépe GPS), kde byla fotografie pořízena.
4) Maximálně 12 samostatných fotografií nebo 3 série po 4 fotografiích (3 série - 4 fotky jaro - léto - podzim - zima max. 12 fotografií)
5) Po skončení soutěže se fotografie stávají majetkem pořadatelů a ten je smí použít k prezentaci Českého lesa, vždy s uvedením autora snímku.
6) Vyhlášení soutěže 25. 1. 2021.
Uzávěrka 1. 10. 2021.
7) Fotografie zasílejte na:
fotosoutez-dpcl@seznam.cz
nebo na wolchx@seznam.cz.
8) Vítězné fotografie budou vystaveny od 13. listopadu 2021 v Domě přírody Českého lesa v Klenčí pod Čerchovem.
Těšíme se na vaše fotografie!
 
Fotosoutěž - plakát   FOTOSOUTĚŽ_PRAVIDLA_2021

Regionální pracoviště Správa CHKO Český les

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt